SKU: LVLMRBL10KORG | LVLMRBL10KDBK
GTIN: 9904907083368 | 9904781695176
Features
PD 20W
Fast Wireless Charging
Built-in Input/Output Type-C
Strong Magnet N52
PU Leather Finish
Over-Temperature Protection
Over-Current Protection
BULK PURCHASE
Buy More, Save More - Bulk Purchase Deals Await!
Voice Translator User Manual
User Manual
Levelo Marbella MagSafe Leather 10000mAh Power Bank
To discover your product, click on the button below to view the User Manual.
Download User manual
Voice Translator User Manual
 دليل المستخدم
لاستكشاف منتجك قم بالنقر على الزر في الأسفل لتتصفح دليل المستخدم
تحميل دليل المستخدم
You May Also Like
Product Description
Meet the Levelo Marbella MagSafe Leather 10000mAh Power Bank - an elegant and suave device to charge your gadgets. It is a 10000mAh capacity power bank, which means you can say goodbye to your low-battery worries as it provides fast charging with PD 20W and wireless output varying from 5W to 15W that will make your phone charge quickly and efficiently. The strong magnets N52 are giving him the power to hook right onto the iPhone so that you can enjoy stable and secure wireless charging every time. The top-grade PU leather covering is not only a plus in the aesthetic department but the plastic and aluminum body also guarantee that the device is able to withstand wear and tear thus it’s a very good investment after all. Over-current and over-temperature protection features are equipped in this power bank, making it even more reliable and you can forget losing your devices due to power issues.
Specifications
  • Capacity: 10000mAh
  • Type-C Input: 5V/3A, 9V/2A
  • Type-C Output: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
  • Wireless Output: 5W, 7.5W, 10W, 15W Max
  • Battery Type: Li-Polymer
  • Material: Plastic, Leather, Aluminum
Features
  • PD 20W